W dniu 7 kwietnia 2014 roku w Palmiarni Zielonogórskiej gościliśmy Helenę Trojańską, Elżbietę I, Złą Macochę, Jasminę z bajki o Alladynie oraz wiele innych ciekawych i niezwykłych postaci.

To wszystko za sprawą konkursu fryzjerskiego pn. „Słynne literackie fryzury”, w którym udział wzięli słuchacze kwalifikacyjnych kursów zawodowych w zawodzie technik usług fryzjerskich. Pomysł zorganizowania imprezy wypłynął od Pani Jolanty Ciążkowskiej – Gaj nauczycieli Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego. Uczestnicy konkursu wykonali wspaniałe fryzury, a o charakteryzacje modelek zadbały przyszłe kosmetyczki - słuchaczki Policealnej Szkoły Stowarzyszenia Przyjaciół WODZ.

Całość dopełniły cudowne stylizacje. Konkurs był na wysokim poziomie, stąd jury miało nie łatwe zadanie. W imieniu Organizatora dziękuję za zaproszenie do współpracy do przy tak wyjątkowym konkursie. Dziękuję Pani Jolancie Kruszewskiej i Pani Emilii Dunaj – Kaczmarczyk – nauczycielkom Policealnej Szkoły za profesjonalne przygotowanie słuchaczek do wykonania wspaniałych makijaży oraz słuchaczkom za wyjątkową pomoc i mistrzowskie wykonanie pracy. Szczególnym wyróżnieniem dla Szkoły są podziękowania od Pana Leszka Jastrubczaka -  Dyrektora Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego.

Nasi partnerzy

 

Początek strony