„Wszystko na świecie przemija powoli, pamięć o szczęściu i o tym co boli. Wszystko przemija, tak chęć przeznaczenia i tylko jedno zostaje – wspomnienia”

/Marek Hłasko/

Dnia 26 kwietnia 2014 roku o godzinie 13:00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014 słuchaczy Technikum Uzupełniającego Stowarzyszenia Przyjaciół WODZ w Zielonej Górze. Opiekun klasy w zawodzie technik usług fryzjerskich p. Rafał Wójcicki bardzo ciepło przywitał wszystkich zebranych. Następnie Pani Dyrektor Justyna Sońta powiedziała „ Mam nadzieję, że każdy z Was, po tym jak odbierze swoje świadectwo i solidnie uczci dzisiejszy dzień – zadba o swoją przyszłość”.

Pani Dyrektor życzyła tegorocznym absolwentom, aby w życiu mierzyli wysoko i odnajdywali sens, pasję i zadowolenie w pracy, jak również życzyła zdania egzaminu dojrzałości i egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.Słuchacze podziękowali nauczycielom za wspólnie spędzony czas, cierpliwość i uśmiech. Następnie każdy z absolwentów odebrał świadectwo ukończenia szkoły wraz z certyfikatem. Całość spotkania dopełniły słodkie pyszności i wspólne zdjęcia.

Justyna Sońta

Nasi partnerzy

 

Początek strony